Kniha Nihilista na balkonu - s podpisem autora

Nihilista na balkonu je pětice satirických povídek na aktuální témata, která hýbou současnou společností: dezinformace a konspirační teorie, soužití různých kultur, hodnotová a existenciální krize, efektivita vzdělávacího systému apod.

Při objednání z této stránky dostane knížku i s autorovým podpisem.

220 Kč

Všechny knížky objednané na tomto e-shopu posílám s podpisem autora (pokud mi vysloveně nenapíšete, že ho nechcete). Do objednaných knížek Vám rád napíšu i věnování - pro Vás, nebo pro toho, komu knížku darujete. Napište mi do poznámky při objednávání, pro koho věnování bude a případně další instrukce ;-)

Pokud si zvolíte doručení přes PPL a nechcete knihu doručit domů, ale na výdejní místo, napište mi místo svojí adresy (nebo do poznámky) název a adresu výdejního místa. Seznam výdejních míst najdete tady: https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist 

Není vůbec problém poslat knihu na Slovensko ;-) Bohužel ale musíte počítat s vyššími náklady na dopravu :-( Pokud chcete knihu poslat do jiné země než je ČR nebo SR, napište mi, prosím, na email nihilistanabalkonu@seznam.cz a domluvíme podrobnosti individuálně.